Pages

SHikoni qfar shuma marramendse ju kerkoni VALI CORLEONE per PARTYY .
*****INFORMACION PER VITIN E RI (2013)***** NE KETO QYTETE JAM I THIRRUR PREJ (CLUB"EV, DHE RESTAURANTEV ME LIVE MUSIC), DHE DO QMIME QKA I KAN OFRU QE (UNE) TE JEM PER NATEN E (PARE APO TE DYT TE VITIN TE RI, QE TE JEM *****SPECIAL***** NE ATE CLUB, APO RESTAURANT ATE NATE ATY). KETO OFERTA ME KAN ARDH NE FACEBOOK OFFICIAL, DHE NEPER NR E MI TE CELULARIT OK. ME EMRA NUK DUA MI PERMDEND ASNJE CLUB APO RESTAURANT OK, SEPSE UN E DI PSE DAKORD. = = (PRISHTINE 1 CLUB 4MI EURO, - PRISHTINE 1 RESTAURANT 4500 EURO) - (FERIZAJ RESTAURANT 3MI EURO, DHE CLUB 1500EURO), (PEJ RESTAURANT 2300EURO), (PRIZEREN RESTAURANT 2500EURO), - (TIRAN CLUB 8MI EURO, RESTAURANT 5MI EURO) (DURRES RESTAURANT 6MI EURO) (ZURICH CLUB 25MI FRANK, ZURICH RESTAURANT 30MI FRANK) (BERLIN CLUB 12MI EURO) (VIEN CLUB 9MI EURO) (VERONA CLUB 13MI EURO) (LONDON 10MI EURO) -- OK KETO JAN QKA I KEMI BLEDH GJITHA POR KAN QENE SEKRETE, ASKUSH NUK KA QENE NE DIONI PER POS 3 NJERZE TE MI PER KETO OFERTA. MOS TE HARROJM SE NUK ESHTE INERESANT ME SHIQU NJE KENGETAR, PER KETE JAM I THIRRU SEPSE KUSH NUK ESHTE NE DIONI, TE JA KUJTOJM SE *****PRINCVALENTINO CORLEONE***** ESHTE I VETMI NE GJITH SHQIPTARIN KU KA NE GLOB ME (FAM TE VEQANT) I VETMI DHE DO JET GJITHMON I VETMI EDHE NESE VDES PRAP DO JET I VETMI, DHE I PAZEVENSUSHMI ABSOLUT. KETO QKA JAN SHKRUAR JAN GJITHA REALE SE NE NUK BEJM SHAKA KETU OK KUPTOHET. - - - - NATEN E PARE DO JEM ME GRANDE FAMIGLIA - NATEN E DYTE DO JEM VETEM UNE DHE E DASHURA IME, DUKE PI DHE FULL DASHURI.... OK KETE E KONFIRMOVA, TASHT GJITHA CLUBET DHE RESTAURANTET LE TE JENE TE INFORMUAR. (GRAZIE SHUUUMMEE) JUVE PER OFERTA ME SHUME DASHURI, DHE VETEM VAZHDONI YYEEEHH (CHILL & FIRE) BIG ALBANIA.... = = JO LIKE JO KOMMENT - A PER JUVE QE SHANI KTU JU JENI (ZH) DHE FANTAZERA HH TEPRIC E TOKES KUPTOHET ABSOLUT. Per me shum ndiqeni faqen official te tij http://www.facebook.com/KingValiCorleoneofficial?ref=stream