Pages

Ja bukuroshja e Getit!
Këngëtari 29 vjeçar ndoshta mendon që në një të ardhme të shkurtër t’i japë fund beqarisë pasi flitet se mes miqve të tij ai e ka prezantuar Florentën si bashkëshorten e tij të ardhshme. Të njëjtat komente ai i ka bërë dhe në profilin e tij në facebook duke shkruar poshtë imazheve se është fotografuar me gruan e tij. Se si do të ecë kjo lidhje nuk dihet, të paktën dëshirojmë që mos përfundojë si shumë lidhje të tjera që ka pasur Getoari më herët